Par mums

Audio AE SIA ir viens no lielākajiem un ilglaicīgākajiem profesionālās apskaņošanas tehnikas tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Kopš 1990.gada mēs Latvijā pārstāvam daudzus pasaulē pazīstamus ražotājus, nodarbojamies ar šīs produkcijas tirdzniecību - gan vairumtirdzniecību, gan mazumtirdzniecību, izstrādājam un realizējam instalācijas projektus, kā arī veicam preču garantijas un pēcgarantijas remontu mūsu servisa centrā.

Mūsu ilggadējā sadarbība ar lielākajiem pasaules uzņēmumiem šajā sfērā ir arī apliecinājums mūsu pieredzei un profesionalitātei. Šajā laikā  ir uzkrāta pieredze kā nelielos, tā arī liela mēroga apskaņošanas risinājumu projektos. Mūsu darbinieki regulāri apmeklē dažādus kursus un seminārus, kas sniedz zināšanas jaunāko tehnikas sasniegumu jomā un šo zināšanu pielietošanu ikdienā. Mūsu projektiem iespējams pieaicināt  arī ārvalstu speciālistus un ekspertus. Sadarbībā ar mūsu uzņēmumu apskaņošanas risinājumi izstrādāti un realizēti "Arēna Rīga", "Latvijas Nacionālais teātris", "Dailes teātris", "Rīgas krievu teātris", Kino "Rīga", Kino "Balle", Kino "Lora" un daudzi citi.

Risinot un attīstot mūsu koncepcijas un piedāvājumus, veicam iekārtojamās telpas skaņu sistēmas paredzamās darbības datormodelēšanu. Ar datormodelēšanas palīdzību iespējams paredzēt un optimizēt skaņu sistēmas un ēkas konstrukcijas mijiedarbības rezultatīvo kvalitāti. Aprēķinos tiek ņemti vērā telpas apdarē paredzamie materiāli. 

Mūsu mērķis ir piedāvāt saviem klientiem piemērotākos risinājumus un preces, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot pieejamos resursus un panākt iespējami labāko rezultātu.

Ar cieņu,

Audio AE kolektīvs.