Projektu izstrāde

Sadarbojoties ar visplašāko ražotāju loku, spējam rast risinājumu jebkuras sarežģītības uzdevumam. Varam piedāvāt apskaņošanas sistēmas kinoteātriem, koncertzālēm, ierakstu studijām, kā arī baznīcām, restorāniem, bankām un citām publiskām telpām. Izstrādājot skaņas sistēmu projektus tiek ņemtas vērā ne tikai vispārējās prasības attiecīgā tipa instalācijai, bet arī individuālās pasūtītāja vēlmes. Pirms konkrētas specifikācijas sastādīšanas konsultējamies ar tehnisko personālu, kas vēlāk šo aparatūru lietos. Rezultātā tiek iegūts optimāls risinājums konkrētajam objektam. Tā vairāku gadu laikā esam realizējuši daudzus interesantus, sarežģītus un ne tik sarežģītus projektus.

Risinot telpas apskaņošanu un attīstot piedāvājumus, veicam skaņas lauka datormodelēšanu. Ar tās palīdzību iespējams paredzēt un optimizēt skaņas pārklājumu, kas atkarīgs ne tikai no akustisko sistēmu novietojuma konkrētā telpā, bet arī no ēkas konstrukcijas un celtniecībā izmantotajiem materiāliem.

Gadu gaitā uzkrājot ievērojamu teorētisko un praktisko zināšanu bagāžu un ik gadu izglītojoties JBL un Harman Pro Group konferencēs Amerikā, kā arī sekojot līdzi jaunākajiem zinātnes sasniegumiem skaņu tehnoloģijās, spējam nodrošināt maksimāli funkcionālus un ilglaicīgus risinājumus. Tāpat mūsu projektiem iespējams pieaicināt konsultantus un projektu uzraudzītājus no Lielbritānijas un Amerikas.

Pieliksim maksimālas pūles, lai radītu augstas kvalitātes skaņu sistēmu instalācijas, kuras atbilst vispārējiem pasaules standartiem. Jau kopš darbības pirmsākumiem ar augstu uzticību mūsu vadošais princips saglabājies nemainīgs: ne tehnoloģija tehnoloģijas dēļ, bet tehnoloģija mūzikas dēļ.

Risinājumi kinoteātriem

Augstas klases kinoteātris mūsdienās nav iedomājam bez modernas daudzkanālu skaņas sistēmas un augstas izšķirtspējas videoprojekcijas. Lai nodrošinātu šīs augstās prasības, piedāvājam tikai augstākās kvalitātes produkciju: THX® sertificētas JBL Professional® akustiskās sistēmas un Crown Audio® pastiprinātājus, Oray® ekrānus, Kinoton® projektorus, Dolby® un Datasat® kinoprocesorus.

Aprīkoto kinoteātru sarakstā ir tādi, ar ko patiesi lepojamies: Kino Rīga, Kino Lora, Kino Balle, Cinamon, Rīgas Kongresu nams u.c.

Risinājumi koncertzālēm

Skaņas prasības koncertzālēm ir īpaši augstas, tāpēc ļoti rūpīgi jāizvēlas skaņas sistēmas aparatūra - sākot ar augstākās kvalitātes AKG® mikrofoniem un beidzot ar jaudīgām, modernām & labskanīgām JBL Professional® skandām. Īpaša nozīme koncertzālēs ir mikserpultīm, kurām jābūt ar pietiekami plašām iespējām dažādu pasākumu apskaņošanai. Tāpēc piedāvājam pasaules vadošo zīmolu produktus: analogās un ciparu Soundcraft® pultis, kā arī augstākās klases Studer® ciparu mikserpultis.

Mūsu lepnums  - Ventspils pilsētas kultūras nams „Jūras vārti”, Kultūras pils "Ziemeļblāzma" u.c.

Kultūras nami un teātri

Kultūras namos iespējams plaša diapazona pasākumu klāsts, sākot ar koncertiem un beidzot ar teātra izrādēm. Katram pasākumam ir specifiskas prasības pret skaņu, tāpēc kultūras namos jābūt plaša pielietojuma skaņas sistēmām. Sākot ar multifunkcionālām Souncraft® mikserpultīm un beidzot ar JBL Professional® akustikajām sistēmām. AKG® klasiskie un bezvadu mikrofoni dod iespēju tik sadzirdētam jebkuram māksliniekam. Lexicon® un dbx® skaņas apstrādes iekārtas ir neaizvietojamas balss un instrumentu skaņu pielāgošanai. Lai gan klasiskajos teātros pārsvarā norisinās tikai teātra izrādes un cita veida pasākumi ir retums, mūsdienu izrādes viena no otras var atšķirties kā diena no nakts. Arī šādās situācijās Harman Pro® grupas produkti nodrošina nepieciešamo daudzpusību.

Mūsu aprīkoto kultūras namu un teātru sarakstā ir, piemēram, Jelgvas pilsētas pašvaldības aģentūras kultūras nams, Latvijas Nacionālais teātris, Dailes teātris u.c.

Risinājumi sporta kompleksiem

Mūsdienās sporta pasākumos nepieciešama augstas kvalitātes skaņa informatora paziņojumu un DJ mūzikas atskaņošanai. Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida AKG® radiomikrofonu sistēmas, BSS Audio® signālprocesori, Crown Audio® pastiprinātāji un plaša spektra JBL Professional® instalāciju skandas. Sporta kompleksiem piedāvātie risinājumi ļauj tos izmantot dažādu pasākumu rīkošanai.

Aprīkoto sporta kompleksu skaitā: Arēna Rīga, Lielvārdes sporta halle, Slokas stadions u.c.

Komercaudio

Liela nozīmē mūsdienās ir ne tikai kultūras iestāžu skaņas sistēmām, bet arī publisko telpu apskaņošanai. Gan lielveikalos, gan izklaides vietās liela nozīme mūsdienās ir patīkamai fona mūzikai. Turklāt jābūt iespējai šādā sistēmā atskaņot arī dažāda veida paziņojumus: gan reklāmas, gan informatīvus ziņojumus. Parasti šādas apskaņošanas sistēmas tiek apvienotas ar trauksmes apziņošanas sistēmu, iegūstot vienotu, ērti kontrolējamu risinājumu. Šādu sistēmu izveidei piedāvājam japāņu kompānijas TOA® izstrādājumus, kas ir ieguvuši jaunāko eiropas trauksmes apziņošanas sistēmu standartu EN 54-24 un ISO 7240-24 sertifikātus. Šos risinājumus lieliski papildina gan JBL Professional® instalāciju skandas, gan BSS® un dbx® skaņas apstrādes procesori.

Kā piemērus varam minēt: Līvu akvaprks, Swedbank filiāles, Lido Krasta u.c.

Klubi, bāri un kafejnīcas

Pie komercaudio jāpieskaita arī dažādas kafejnīcas, klubi, bāri un restorāni. Taču šada veida iestādēs bieži vien ir nepieciešami īpaši skaņas sistēmu risinājumi. Reizēm pietiek ar vienkāršu kompaktu Soundcraft® mikserpulti, Crown® pastiprinātāju un dažām JBL Professional® instalāciju skandām, bet dažreiz neiztikt bez komplicētas zonu kontroles sistēmas, ko nodrošina BSS® vai dbx® procesori un zonu kontrolieri. Turklāt reizēm nepieciešama kāda jaudīgāka pārnēsājama skaņas sistēma prezentāciju vai nelielu koncertu sarīkošanai. Tādos gadījumos nāk talkā, piemēram, aktīvās JBL Professional® skandas un AKG® bezvadu mikrofoni.

Aprīkoto klubu un bāru skaitā ir arī viesu nams "Ezeri", atpūtas komplekss "Aparjods", bārs "Jameson", La Rocca, Klubs "Diva" Ventspilī u.c.

Speciālās instalācijas

Dažreiz nākas sastapties ar objektiem, kas neiekļaujas nevienā no augstāk minētajām sadaļām un neviens no standarta risinājumiem tiem īsti neder. Tad nekas cits neatliek, kā tikai ļaut vaļu fantāzijai un izmēģināt netipiskus risinājumus. Šādos gadījumos tiek izmantots visplašākais iekārtu klāsts, tai skaitā arī unikāli, īpaši pielāgoti izstrādājumi.

Daži piemēri: Latvijas Radio 1, ASV vēstniecība, Rīgas Domes prezidijs, LR Iekšlietu Ministrija.